Details
Date:

14 czerwca

Time:

10:00

Website:
Event Website
Venue

thymka studio Warszawa

Wraz z Rotolight POLSKA oraz SIGMA PHOTO Polska serdecznie zapraszam na kolejną edycję studyjnego spotkania warsztatowego Studio Światło Modelki ❤
Warsztaty na których nauczycie się jak przygotować od podstaw sesję fotograficzną, dowiecie się co wpływa na atrakcyjność zdjęcia, jak pracować z osobą po drugiej stronie aparatu. Poznasz tajniki studia fotograficznego oraz nauczysz się jak kreować spektakularne portrety przy pomocy światła. Dostaniesz gotowy przepis na biznes indywidualnych sesji fotograficznych – odpowiemy sobie na pytanie czym jest marka fotografa, podpowiem jak zdobyć klienta, poznać jego oczekiwania, zaprojektować dla niego sesję i co najważniejsze zbudować długofalową relacje.
Warsztaty Fotograficzne Malowane Światłem Malin Portretuje:
📷 4 piękne modelki
📷 250 mkw studia
📷 6 planów zdjęciowych
📷 Kompletny work flow pracy w studio
📷 Lampy Rotolight
📷 Obiektywy Sigma
📷 Obróbka LR & PS
Warsztaty fotograficzne work flow pracy w studio: przygotowanie sprzętu, wybór miejsca, stylizacje, przygotowanie sesji.
światło, modyfikatory, praca z modelką czyli
– co wpływa na atrakcyjność zdjęcia
– jak tworzyć kreować spektakularne portrety przy pomocy światła, modyfikatorów i innych narzędzi w studio
– jak opanować światło – rozpracujemy tajniki dobrego świecenia
– pozowanie, współpraca z modelką i budowanie relacji i atmosfery podczas sesji
– prezentacja oraz praca z lampami Rotolight – Dzięki AEOS 2 świat jest Twoim studiem. Łącząc widoczne podczas fotografowania zalety silnego światła ciągłego z szybkim stroboskopem RGBWW, AEOS 2 oferuje niezrównaną wszechstronność fotografom i filmowcom. Wyjątkowa lekkość i ultracienka konstrukcja sprawiają, że uzyskanie pięknego, miękkiego światła w ruchu nigdy nie było prostsze. Mając świat kolorów na wyciągnięcie ręki, wybieraj spośród ponad 16,7 miliona kolorów lub 2500 filtrów cyfrowych, aby uzyskać nieskończone możliwości twórcze. Bezproblemowy dostęp do najważniejszych funkcji i błyskawiczne przywoływanie ulubionych ustawień dzięki intuicyjnemu, kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu. Dzięki AEOS 2 niemożliwe staje się możliwe.
– Obróbka zdjęć – tak aby retusz by był prosty i przyjemny! Zapraszam!
Podczas warsztatów w studio nauczycie się także wykonywania zdjęć kobietom, które nie są modelkami. Szczegółowo dowiecie się jak pracować z takimi osobami!
Koszt 940zł
Zaliczka/rezerwacja miejsca 440zł
Portnerzy warsztatów: Rotolight Polska & Sigma Polska
zapisy: photo@exclusive.pl
studio: https://www.instagram.com/thymka/
www.studiomalin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *