Details
Date:

25 listopada

Time:

10:00

Website:
Event Website
Venue

Design LOFT 22

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne, podczas których nauczysz się jak przygotować od podstaw sesję fotograficzną. Dowiesz się co wpływa na atrakcyjność zdjęcia i jak pracować z osobą po drugiej stronie aparatu. Poznasz tajniki studia fotograficznego oraz nauczysz się jak kreować portrety przy pomocy światła. Dostaniesz gotowy przepis na biznes indywidualnych sesji fotograficznych – odpowiemy sobie na pytanie czym jest marka fotografa, podpowiem jak zdobyć klienta, poznać jego oczekiwania, zaprojektować dla niego sesję i co najważniejsze zbudować długofalową relacje.

👉 4 piękne modelki
👉 Testy obiektywów Sigma i lamp Rotolight
👉 Niesamowicie kreatywne studio Loft 22
👉 Kameralna grupa warsztatowa
👉 Duża dawka wiedzy i inspiracji!

Będziemy tworzyć subtelne obrazy za pomocą światła, odkryjemy wieloznaczność fotografii, Grzegorz pokaże jak przekształcać myśli w coś namacalnego, jak za pomocą aparatu tworzyć własną sztukę. Co najważniejsze nauczycie się jak przy pomocy emocji, uczuć oraz zaangażowania powstają portrety malowane światłem i tym odpowiemy sobie na pytanie czym jest fotografia📷

Podczas części praktycznej w studio każdy z uczestników będzie miał okazję popracować indywidualnie z profesjonalną modelką oraz wizażystką i stylistką. Dla komfortu zapewniamy małe grupy.

Grzegorz przez lata pracował nad tym aby obróbka była przyjemna i prosta, nie wymagała dużego nakładu pracy. Jeżeli przypadły Ci do gustu jego zdjęcia na pewno spodoba Ci się też przepis na proste podejście do post procesu. Co za tym idzie usprawnisz swoją pracę nad zdjęciami w dwóch podstawowych programach Adobe LR i PS . Dowiesz się nie tylko jak szybko i ze świetnym efektem przygotować swoje zdjęcia, ale także co wpływa na jego atrakcyjność. W ramach warsztatów otrzymasz także film instruktażowy, w celu utrwalenia wiedzy!

STUDIO, ŚWIATŁO, MODELKI, POST PROCESS

– 3 piękne modelki
– 6 planów zdjęciowych
– 8 godzin praktycznych zajęć
– 3 osobowe grupy

– komfortowe studio

Wszyscy uczestnicy otrzymują zgodę modelek na publikację wizerunku, oraz zachowują prawa majątkowe do wykonanych zdjęć.

Podczas pracy zapewniamy stały dostęp do napojów, kawy, herbaty – samoobsługa, przekąsek. W cenę wliczony lunch.

Całkowity koszt warsztatów jedna edycja 990zł brutto od osoby

Zadatek w momencie rezerwacji terminu – 490zł

Druga część płatna w dniu warsztatów – 500zł

zgłoszenia, rezerwacje z podaniem miasta oraz daty na email: photo@exclusive.pl

Warszawa 25.11.2023 W Studio LOFT 22

Dołącz do nas! 🫵

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *