Details
Date:

19 lipca

Time:

09:00

Website:
Event Website
Venue

O N E G O G

Żabi Kruk 14 lok.10

Gdansk, Poland, 80-822

UWAGA GDAŃSK! Już 19 lipca 2023 zapraszamy na Warsztat Malowany Światłem prowadzony przez Grzegorza Malinowskiego, w klimatycznym Onegog Studio!

Grzegorz wraz z Sigmą i Cyfrowe.pl serdecznie zapraszamy na kolejną edycję studyjnego spotkania warsztatowego Studio Światło Modelki ❤
Warsztaty podczas, których na podstawie doświadczeń Grzegorza, nauczysz się jak przygotować od podstaw sesję fotograficzną, dowiesz się co wpływa na atrakcyjność zdjęcia, jak pracować z osobą po drugiej stronie aparatu. Poznasz tajniki studia fotograficznego oraz jak kreować spektakularne portrety przy pomocy światła. Dostaniesz gotowy przepis na biznes indywidualnych sesji fotograficznych. Wspólnie odpowiemy sobie na pytanie czym jest marka fotografa, Grzegorz podpowie jak zdobyć klienta, poznać jego oczekiwania, zaprojektować dla niego sesję i co najważniejsze zbudować długofalowe relacje.

Warsztaty Fotograficzne Malowane Światłem Malin Portretuje to:
📷 4 piękne modelki
📷 250 mkw studia
📷 6 planów zdjęciowych
📷 Kompletny work flow pracy w studio
📷 Lampy Rotolight
📷 Obiektywy Sigma
📷 Obróbka LR & PS
📷Kameralna grupa, każdy ma czas i swobodę miejsca na wykonanie swoich zdjęć.

Na spotkaniu Grzegorz opowie o workflow pracy w studio: o przygotowaniu sprzętu, wyborze miejsca, stylizacji. Nie bez znaczenia będzie zagadnienie związane z oświetleniem, stosowaniem odpowiednich modyfikatorów, oraz sama praca z modelką. Czyli omówimy i przećwiczymy zagadnienia:
– jak tworzyć kreować spektakularne portrety przy pomocy światła, modyfikatorów i innych narzędzi w studio
– co wpływa na atrakcyjność zdjęcia
– jak opanować światło – rozpracujemy tajniki dobrego świecenia
– pozowanie, współpraca z modelką i budowanie relacji i atmosfery podczas sesji
– fotografowanie osób bez doświadczenia w pozowaniu. Szczegółowo dowiecie się jak poprowadzić taką sesję!

– w trakcie zajęć będziemy pracowali z lampami Rotolight 🔴🟢🔵 Dzięki AEOS 2 i Neo 3 świat staje się Twoim studiem. Łącząc, widoczne podczas fotografowania zalety silnego światła ciągłego, z szybkim stroboskopem RGBWW. Te unikalne technologie oferują niezrównaną wszechstronność fotografom i filmowcom. Wyjątkowa lekkość i ultracienka konstrukcja sprawiają, że uzyskanie pięknego, miękkiego światła w ruchu nigdy nie było prostsze. Mając świat kolorów na wyciągnięcie ręki, wybieraj spośród ponad 16,7 miliona kolorów lub 2500 filtrów cyfrowych, aby uzyskać nieskończone możliwości twórcze. Bezproblemowy dostęp do najważniejszych funkcji i błyskawiczne przywoływanie ulubionych ustawień dzięki intuicyjnemu, kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu. Wszystko to sprawdzimy i przetestujemy na czterech zaaranżowanych planach zdjęciowych.

– Obróbka zdjęć – tak aby retusz by był prosty i przyjemny! Zapraszam!
Podczas warsztatów w studio nauczycie się także wykonywania zdjęć kobietom, które nie są modelkami. Szczegółowo dowiecie się jak pracować z takimi osobami!
Serdecznie zapraszamy!

Koszt 940zł
Zaliczka/rezerwacja miejsca 440zł
Organizator Spotkania Grzegorz Malinowski https://www.facebook.com/fotografstudiomalin/

Warsztat to także świetna okazja do przetestowania sprzętu, nie zabraknie szerokiej gamy obiektywów Sigma z linii Art, a każdy uczestnik otrzyma możliwość zakupu wybranego sprzętu w atrakcyjnych cenach w Cyfrowe.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na email: photo@exclusive.pl