ROTOLIGHT TITAN X1

K-Consult nowym, autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Rotolight

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma, K-Consult Sp. z o.o., została nowym, autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Rotolight w Polsce.

Rotolight to brytyjska firma produkująca najwyższej jakości i niebywale łatwe w obsłudze oświetlenie LED, umożliwiające kreatywną realizację filmu i fotografii na każdym jej poziomie. Firma posiada produkty rozpoznawalne na całym świecie, a dla zachowania najwyższej jakości, produkcja lamp zlokalizowana jest na terenie Wielkiej Brytanii.

Lampy marki Rotolight to niebywała uniwersalność zastosowania. Oferują zarówno korzyści płynące z użycia oświetlenia ciągłego, jak i z zintegrowanego błysku High Speed Sync. Charakteryzuje je przyjazny, dotykowy interfejs umożliwiający zarządzanie istotą obrazu jaką jest barwa światła. Oferując, aż 16,7 miliona kolorów, 2500 zdefiniowanych, barwnych filtrów cyfrowych lampy Rotolight zapewniają nieskończone możliwości twórcze.

Wraz z przejęciem dystrybucji po raz pierwszy na naszym rynku dostępne są nowe modele: NEO 3 i AEOS 2, które zaanonsowane zostały przez Producenta w grudniu ub. roku. K-Consult w sposób wyłączny jest odpowiedzialne za dystrybuowanie najnowszej serii produktów.

Dowiedz się więcej nt. produktów marki Rotolight, odwiedź dedykowaną stronę internetową.

Udostępnij: