Rotolight AEOS 2 PRO to najlepsze światło LED roku 2022 wg czytelników Photography News

W poczytnym, brytyjskim magazynie Phography News zajmującym się szeroko pojętą tematyką przetwarzania obrazu opublikowane zostały wyniki dorocznego plebiscytu na najlepsze produkty i fotograficzne usługi zaprezentowane w ubiegłym roku. Kolejny raz głosy czytelników magazynu wyłoniły zwycięzców dla poszczególnych kategorii.

Z przyjemnością informujemy, że Rotolight AEOS 2 PRO został uhonorowany przez czytelników magazynu Phography News nagrodą główną w kategorii  „Najlepsze światło LED”.

Rotolight AEOS 2 PRO to najlepsze światło LED

Rotolight AEOS 2 PRO to lampa LED, która oferuje 25% większej mocy światło niż standardowa wersja zaprezentowana rok wcześniej (AEOS 2). Wyjątkowa lekkość i ultracienka konstrukcja tego mobilnego źródła światła sprawiają, że uzyskanie pięknego, miękkiego oświetlenia nigdy nie było prostsze. Z AEOS 2 PRO masz miliony kolorów na wyciągnięcie ręki i możesz wybierać w palecie ponad 16,7 miliona dostępnych barw lub 2500 filtrów cyfrowych, aby uzyskać nieskończone możliwości twórcze.

AEOS 2 PRO łączy dużą moc i komfort kontrolowanego w czasie rzeczywistym ciągłego światła LED z unikalną opcją kreacji obrazu w trybie lampy błyskowej z synchronizacją HSS RGBWW. Błysk LED wyzwalany jest bezprzewodowo przez piloty wszystkich najpopularniejszych producentów na rynku (jak Profoto, Elinchrom czy Godox), co daje niespotykaną dotąd elastyczność zastosowania i możliwości realizacji obrazu na każdym poziomie.

Rotolight NEO 3 PRO wyborem Redakcji

W tej samej kategorii oświetlenia wyróżniony został również Rotolight NEO 3 PRO. Tym razem znajdując uznanie w oczach samej Redakcji. W podsumowaniu czytamy m.in.: „Młodszy brat AEOS 2 PRO, to światło stosowane zazwyczaj na aparacie. NEO 3 PRO to potężny panel LED na aparat, idealny do hybrydowej kreacji obrazu przez użytkowników, którzy oczekują uniwersalnego i mobilnego światła LED, które sprawdzi się w realizacji filmu wideo, streamingu lub fotograficznego portretu.”

Dowiedz się więcej nt. plebiscytu z odwiedzając stronę internetową Redakcji Photography News.

Udostępnij: