rotolight wydrzenia

Rotolight na organizowanym przez Cyfrowe.pl festiwalu ŚWIATŁO SIŁA 2022

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Autoryzowanego Dealera produktów marki Rotolight w Polsce – firmę Cyfrowe.pl festiwal foto-wideo ŚWIATŁO SIŁA 2022.

To interesujące wydarzenie odbędzie się w dn. 15-16 września na inspirujących terenach Stoczni Gdańskiej. Festiwal obejmował będzie szereg wykładów, warsztatów, konkursów. Nie zabraknie również strefy sprzętu, w której można będzie zapoznać się m.in. z najnowszymi produktami marki Rotolight – NEO 3 i AEOS 2. Wśród imponującej grupy prelegentów wykładali będą fotograf Grzegorz Malinowski oraz operator filmowy Wiktor Obrok, którzy używają w swej codziennej pracy świateł marki Rotolight.

Grzegorz Malinowski

– Fotograf, który stara się łączyć dwa światy, jeden stworzony z czystej fantazji i twórczości artystycznej, a drugi oparty na najnowszych komercyjnych trendach i wymaganiach. Kocha wieloznaczność w fotografii i jej zwodniczą prostotę. Za pomocą obrazów tworzy własną sztukę i własne opowieści…

Grzegorz Malinowski Rotolight

Grzegorz Malinowski: „Tworzenie pięknej fotografii portretowej to subtelna sztuka: równowaga kunsztu, techniki, światła i przede wszystkim emocji.”

Dowiedz się więcej nt. pracy Grzegorza Malinowskiego, odwiedź jego stronę internetową oraz profil na platformie Facebook.

Wiktor Obrok

– Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. W branży pracuje od 15 lat. Prowadzi własne studio filmowe, realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe. Wykładowca przedmiotu „Spoty i Filmy Reklamowe” na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta. Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline. Od 2014 roku prowadzi szkolenia dla filmowców profesjonalnych.

Wiktor Obrok Rotolight

Poprowadzi on prelekcję: „Wykład obowiązkowy dla filmowców.”

Dowiedz się więcej nt. pracy Wiktora Obroka, odwiedź jego stronę internetową oraz profil na platformie Facebook.

Więcej informacji nt. festiwalu Światło Siła znaleźć można na jego stronie internetowej.

Udostępnij: